Kalender

Selecteer de maand van uw keuze
Datum Plechtigheid Omschrijving Omlijsting*
wo 01 feb Dagelijkse plechtigheid
  • Hills Road Sixth Form College
Omlijsting:
do 02 feb Dagelijkse plechtigheid
  • South Wilts Grammar School
  • Farmor's School
  • Watford Grammar School for Boys
Omlijsting:
vr 03 feb Dagelijkse plechtigheid
  • Easthampstead School
  • Box Hill School
  • St. George‚Äôs Catholic School
  • St. Thomas More School
  • Denefield School
  • Knole Academy
  • Headington School
Omlijsting:
za 04 feb Dagelijkse plechtigheid
  • The Blue School
  • Bridgnorth Endowed High School
  • Bridgnorth British Legion
Omlijsting:
ma 06 feb Dagelijkse plechtigheid
  • First World War Centenary Battlefield Tours Programme
  • Tamworth Enterprise College
  • Wilford and James Families (Can)
Omlijsting:
di 07 feb Dagelijkse plechtigheid
  • Beaufort Co-Operative Academy
  • ATC Purbright
Omlijsting:
wo 08 feb Dagelijkse plechtigheid
  • Keswick School
Omlijsting:
do 09 feb Dagelijkse plechtigheid
  • Portsmouth Grammar School
  • Bourne Grammar School
  • Hathershaw College
Omlijsting:
vr 10 feb Dagelijkse plechtigheid
  • Brigshaw High School
  • Uckfield Community Technology College
  • Rhyddings Business & Enterprise School, Oswaldtwistle
Omlijsting:
za 11 feb Dagelijkse plechtigheid
  • Bishop Wordsworth's Grammar School
  • First World War Centenary Battlefield Tours Programme
  • Canadian Armed Forces Reserve
  • Michaela Community School
  • Sidmouth College
  • Coombe Dean School
Omlijsting: CH
zo 12 feb Dagelijkse plechtigheid
  • Castleford Academy
  • Chryston High School
  • Ruislip High School
Omlijsting:
di 14 feb Dagelijkse plechtigheid
  • Smith family
Omlijsting:
wo 15 feb Dagelijkse plechtigheid
  • Harris Academy, Orpington
  • Pitcher family
  • Paton family
Omlijsting:
do 16 feb Dagelijkse plechtigheid
  • Sint-Jozefsinstituut-college Torhout
  • Collège Bellevue Dinant
  • Sint Ludgardissschool Brasschaat
  • Light Hall School
Omlijsting:
vr 17 feb Dagelijkse plechtigheid
  • Hammond-Lewis family
Omlijsting:
za 18 feb Dagelijkse plechtigheid
  • Longdendale High School
  • Upton by Chester High School
  • Maltby Academy
  • Holly Lodge Girls School
  • Tamworth Sixth Form
  • Westfield School
  • King's High School for Girls
  • King James School, Knaresborough
  • Ormiston Sandwell Community College
  • Dixons City Academy, Bradford
Omlijsting:
zo 19 feb Dagelijkse plechtigheid
  • Perins School
Omlijsting:
ma 20 feb Dagelijkse plechtigheid
  • First World War Centenary Battlefield Tours Programme
  • 'Bus to Bradford' Group
  • Goode family
Omlijsting:
di 21 feb Dagelijkse plechtigheid
  • Tower House School
  • Outwood Acdemy, Adwick
Omlijsting:
wo 22 feb Dagelijkse plechtigheid
  • McAuley Catholic High School
  • Heilig Grafinstituut Turnhout
Omlijsting:
do 23 feb Dagelijkse plechtigheid
  • Simon Balle School
  • Twyford CE High School
  • Carmel School
Omlijsting:
vr 24 feb Dagelijkse plechtigheid
  • The Holt School
  • Emblematic Lodge 1321 London
Omlijsting:
za 25 feb Dagelijkse plechtigheid
  • Seaforth Highlanders Pipes & Drums, Leicester
  • First World War Centenary Battlefield Tours Programme
  • 41 Clubs
Omlijsting: B
ma 27 feb Dagelijkse plechtigheid
  • First World War Centenary Battlefield Tours Programme
Omlijsting:
di 28 feb Dagelijkse plechtigheid
  • Brigham family
  • Colgate University
Omlijsting:

Legende

  • CH = Koor
  • P = Piper
  • B = Band
  • Met steun van