Kalender

Selecteer de maand van uw keuze
Datum Plechtigheid Omschrijving Omlijsting*
za 01 apr Dagelijkse plechtigheid
  • A.N.P.C.V. Regio Westhoek-Menen
  • Ypres Surrey Pipes & Drums
  • John McCrae group (Can)
  • Manchester Grammar School
  • The Hayesbrook School
Omlijsting: B
zo 02 apr Dagelijkse plechtigheid
  • Beechwood Park School
  • Parklands High School
  • Arbroath Academy
  • High School of Glasgow
  • Vines family (Can)
  • Durham High School for Girls
  • Sandford International School
Omlijsting: CH+P
ma 03 apr Dagelijkse plechtigheid
  • Leeds University Officers’ Training Corps
  • Group Burgess
  • Bourne Academy
  • Maples for Vimy Group of Scouts & Guides
  • Herschel family (RE)
  • Uppingham School
Omlijsting:
di 04 apr Dagelijkse plechtigheid
  • Pierce family (Aus)
  • Devon Youth Wind Orchestra
  • Totton College
  • We Were There Too
  • Royal Naval Division (Cantellow)
  • St Mary Mackillop School (Aus)
  • Carnforth Salvation Army
  • Parker/Connell family
  • Leonardo College (NL)
  • Frederick Gent School
  • DF Malan Hoërskool (RSA)
  • Museum of Transport Manchester
  • St. Wilfred's Catholic School
  • Colegio Gran Brentana
  • ATR Purbright
Omlijsting: B
wo 05 apr Dagelijkse plechtigheid
  • Royal Regiment of Canadian Artillery
  • Oasis Academy Brislington
  • Royal Canadian Corps of Signals
  • Shortt family
Omlijsting: P
do 06 apr Dagelijkse plechtigheid
  • Teedale School
  • St Andrew's RC High School
  • Morrow family (Can)
  • Ward family (Can)
  • American Legion "Flanders Field" Post BE02
  • Setterfield family *
  • WCDSB Vimy Project
  • Hynes family
  • Wessington U3A War Memorials Project
  • Johnstone group (Can)
  • Williams family (Can)
  • Brock High School (Can)
  • Harriet Group (Can)
  • New Wellwynd Church
Omlijsting:
vr 07 apr Dagelijkse plechtigheid
  • Eaton family (Can)
  • RNR HMS King Alfred
  • Young family
  • Group Straney (Can)
  • Lambton High School (Aus)
  • Parry Sound High School (Can)
  • Gorey family *
  • McReelis family (Can)
  • Squires family
  • MMBT
  • Priestman family
  • McKeown family (Aus)
  • Dame Allan's Schools
  • Sir William Mulock Secondary School
  • Scouts Canada
  • Lamarche family
  • Huron Park Secondary School (Can)
  • Maxwell Heights Secondary School (Can)
  • EF Educational Tours
  • Catholic District School Board of Eastern Ontario
  • Nantyr Shores Secondary School (Can)
  • Orilla & Twin Lakes Secondary Schools (Can)
  • St. Thomas Aquinas Catholic School (Can)
  • Anderson Collegiate Vocational Institute, Whitby (Can)
  • Municipality of Durham, Oshawa (Can)
  • Wallace family
  • Durham Regional Police Service Pipes and Drums
  • Durham Regional Police Service
  • Father Leo J. Austin School, Whitby (Can)
  • Donald A. Wilson Secondary School
Omlijsting: B+P
za 08 apr Dagelijkse plechtigheid
  • Eden High School (Can)
  • Cantabile Koor Opwijk
  • Royal Canadian Legion - Netherlands Liberation Branch
  • Flintshire War Memorials
  • Queen's Own Rifles of Canada
  • Queen's Own Rifles Association (Can)
  • 325 Cornwall Kiwanis Royal Canadian Air Cadets
  • 379 Glengarry Mustangs Air Cadets
  • 504 Blatchford Field Royal Canadian Air Cadet Squadron
  • Moama Grammar School (Aus)
  • V167 Cycling Club England
  • Brockville Rifles
  • Canadian Youth Ambassador Program
  • Gendron family (Can)
  • RCL (F. Mahieu)
  • Commander M de Savoye
  • Halifax group
  • Thompson group
Omlijsting: CH
zo 09 apr Dagelijkse plechtigheid
  • The Sons of Scotland Pipe Band (Can)
  • Gymea Technology High School (Aus)
  • Asquith Boys High School (Aus)
  • Wickersley School and Sports College
  • MMBT
  • Osborn family *
  • Manor Church of England Academy
Omlijsting: B
ma 10 apr Dagelijkse plechtigheid
  • Liberation Tours
  • Gilmore family (Aus)
  • South Huron District High School (Can)
  • FE Madill School (Can)
  • Eru Toe family (NZ)
  • Solomona family (Rarotonga)
  • Keepa family (NZ)
  • WWI New Zealand Engineers Tunnelling Company
  • New Zealand Maori Pioneer Battalion
  • People First New Zealand inc./ Selwyn group
  • Kereopa Hori family (NZ)
  • Seaforth Highlanders of Canada
  • Camden High School (Aus)
  • Campbelltown Performing Arts High School (Aus)
  • Darbourn family *
  • Algonquin Regiment
  • Hobbs family (Cook Is.)
  • Federation of Saskatchewan Indigenous Nations
  • Glenn Edmonds group (Can)
  • Craig Travel group (Can)
  • Naftel family
  • Vimy Foundation
  • St. Mary High School (Can)
  • Mayfield Secondary School
  • Port Perry High School (Can)
  • Municipality of South Huron - Mayor Maureen Cole
  • 2803 Fort McMurray RCACC
Omlijsting: P
di 11 apr Dagelijkse plechtigheid
  • Royal Canadian Mounted Police Pipe Band
  • RCMP/Royal Canadian Legion
  • Group Boomsma
  • Stamford Endowed Schools CCF
  • RAF Ice Hockey Team
  • Queen's Own Rifles of Canada Association
  • Rotary International Peace Fellows
  • Group Jamieson (Aus)
  • Group Psarras
  • Calvin College School (NL)
  • GSG Leo Vroman (NL)
  • Wells family
  • White Oaks Secondary School (Can)
  • Acton District High School (Can)
  • ATS Purbright
  • Pitcher family
  • Northern Ireland Army Cadet Force
Omlijsting: B
wo 12 apr Dagelijkse plechtigheid
  • Hillfield Strathallan College (Can)
  • Group Rayment
  • Lovell family
  • Simms family
  • Moore family *
  • Hermann Wesselink College (NL)
  • Pitcher family
Omlijsting: P
do 13 apr Dagelijkse plechtigheid
  • Pocklington School
Omlijsting:
vr 14 apr Dagelijkse plechtigheid
  • Maerlant-Lyceum (NL)
  • Cowra High School (Aus)
  • Dalbeattie RBL
  • Solway group
  • Meridian Society
  • Mennill family (Can)
  • Stone family (Can)
Omlijsting:
za 15 apr Dagelijkse plechtigheid
  • Royal British Legion Riders Branch
  • Panther Owners Club
  • West Carleton School (Can)
  • Macintyre High School (Aus)
  • Pipe Corporal J. Davies
  • Warner's Bay High School (Aus)
  • LLOL 166
  • 2425 Squadron Air Cadets
  • LOL 138
Omlijsting: P
zo 16 apr Dagelijkse plechtigheid
  • 1st Gresley Scout Group
  • Colo High School (Aus)
  • St Mary’s Cathedral College
Omlijsting:
ma 17 apr Dagelijkse plechtigheid
  • Whitleley family
Omlijsting:
di 18 apr Dagelijkse plechtigheid
  • Casey family
  • Wenona High School (Aus)
  • Elderslie High School (Aus)
  • Education Queensland Premier Prize
  • Holy Trinity and St Mary's Church, Guildford
  • Fioretti College
  • Investigator College (Aus)
  • Estevan Comprehensive School (Can)
  • Queensland Premier’s Anzac Prize group
  • Beatyrix College (NL)
Omlijsting:
wo 19 apr Dagelijkse plechtigheid
  • Sydney Grammar School (Aus)
  • Christ Church Flackwell Heath Men's Fellowship
  • Queensland Premier's Anzac Prize
  • Orbridge alumni
Omlijsting:
do 20 apr Dagelijkse plechtigheid
  • Minsthorpe Music Centre Orchestra
  • Frank MacDonald Memorial Prize (Aus)
  • Tasmanian Parliament
  • Tasmanian Veterans
  • The Simpson Prize (Aus)
Omlijsting: B
vr 21 apr Dagelijkse plechtigheid
  • Canadian Field Artillery (E. Walshe)
  • Geelong Grammar School (Aus)
  • Duntottar School
  • Dwergauto Club van België
  • Abingdon School
  • Bailey family
  • MMBT
  • Groep Vynckier
  • IKSO
Omlijsting: CH
za 22 apr Dagelijkse plechtigheid
  • The Chelmsford Singers
  • Ride to the Wall
  • N.V.O.B.S.
  • ADF Federation Guard
  • Belgian Legion
  • Atkins family
  • J. Atkins, Western Australian Agent General
Omlijsting: CH
zo 23 apr Dagelijkse plechtigheid
  • Armstrong Family (Can)
  • Cradley RBL
  • St Peter's School, Australia
  • Brisbane Water Secondary College
  • Sacred Heart College, Auckland (NZ)
  • St. Michael's College (Aus)
Omlijsting:
ma 24 apr Dagelijkse plechtigheid
  • Croke family *
Omlijsting:
di 25 apr Dagelijkse plechtigheid
  • Tumut High School / Immaculata
  • Sheen/Seabrook family (Aus)
  • Milne family
  • 41 Clubs Ieper-Roesalare
  • Decorum NI
  • Peter-Paul-Rubens-Gymnasium, Siegen
  • Koninklijk Atheneum, Ieper
  • Familie Vandenbossche
  • Ohl family (Aus)
  • Bain family (Aus)
  • KWB Gooik & Strijland
  • Sint-Catharinacollege
Omlijsting:
wo 26 apr Dagelijkse plechtigheid
  • Huddersfield & District Army Veterans Association
  • Katholieke Centrumscholen Sint-Truiden
  • Europese Jeugd Brass Band
  • University College Roosevelt, Middelburg (NL)
  • Newick Branch, Royal British Legion
  • Braunton Academy
  • New Zealand Military Historical Society
  • Elias family
  • MMBT
  • Woodfield School
Omlijsting: B
do 27 apr Dagelijkse plechtigheid
  • Vancouver Welsh Men’s Choir
  • Barrow Hedges Primary School
  • Battlefield Reflections
  • Lincoln WFA (G. Trown)
  • ACT Government Education Dept. (Aus)
  • Massey family
  • Woldgate School
  • Sint-Catharinacollege
  • Harborne Academy
  • Gemeente Heuvelland & Bezonvaux-Maucourt (F)
Omlijsting: CH
vr 28 apr Dagelijkse plechtigheid
  • Johnson family
  • Cambrian Male Voice Choir
  • Mulberry School for Girls
  • Sancta Maria Aarschot
  • Huntington School
  • Bond family
  • Heilig Hartinstituut Heverlee
  • MMBT
  • Cooma Monaro RSL (W. Phillips)
  • Merchant Taylors' School
  • RBL Loughborough
  • People of Loughborough
  • Longscliffe Golf Club
Omlijsting: CH
za 29 apr Dagelijkse plechtigheid
  • Liverpool Clan Wallace Pipe and Drum Band
  • Royal Engineers Riders
  • Cochrane family *
  • Ordinary 2 extraordinary
  • Hale (Liverpool) Branch RBL
  • Jeugdbrandweer Bree
  • Stadsbestuur Bree en Ieper
  • Hugh Christie College
  • Clan Hay Canada
  • Perkins family (Aus)
  • Jeugdbrandweer zone Westhoek
Omlijsting: B
zo 30 apr Dagelijkse plechtigheid
  • Davidsfonds Oudenburg
  • Chorale Royale Amitié d'Arlon
  • Churches Together in Standish
  • Orange Order
  • Chulmleigh Community College
  • Friends of St George's Memorial Church
  • Group Watson
  • Sint Alloysius College
  • Reepham High School
  • Europaschule Friesenschule Leer
  • Scheidsrechters Basketbal Prov W-Vl
Omlijsting: CH

Legende

  • CH = Koor
  • P = Piper
  • B = Band
  • Met steun van